Lončar: Krvavo smo radili svih 90 minuta

Rijeka je u 5. kolu skupine F Europa lige odigrala 2:2 kod lidera La Lige Real Sociedada i oduševila javnost svojom borbenošću.

Velkovski je zabio za Rijeku u 37. minuti. Bautista je izjednačio u 68. minuti. Lončar je ponovno donio prednost Rijeci u 73. minuti. Izjednačio je Monreal u 78. minuti i tako je postavio konačnih 2:2.

Upravo je strijelac drugog gola Stjepan Lončar komentirao utakmicu nakon izborenog boda na teškom gostovanju.

Čestitam svim dečkima na borbenoj i muškoj utakmici. Krvavo smo radili svih 90 minuta i nagradilo nas je. Imali smo i sreće što je završilo 2:2, ali mogli smo i pobijediti. Ovo je veliki bod i velika doza samopouzdanja za dalje, rekao je Lončar.

Rijeka protiv Sociedada uzela prvi bod u EL: Lončar strijelac, a Menalo asistent