Lokomotiva iskočila iz tračnica u Zagrebu

Manevarska lokomotiva teretnog vlaka iskočila je u subotu ujutro iz tračnica na području zagrebačkih Gajnica, a u nesreći nije bilo ozlijeđenih.

Policija je dojavu o događaju zaprimila oko 9:30 sati, a nesreća se dogodila kod podvožnjaka Dubravica, potvrđeno je Hini iz Policijske uprave zagrebačke.

Kompozicija se kretala iz smjera zapada prema istoku.

U policiji ističu kako zbog događaja nema zastoja u prometu, dok je očevid u tijeku.

(www.jabuka.tv | Foto: Screenshot/HRT)





Komentiraj: