Ljutom Docu derbi starih rivala, Kočerin bolji od Ljubotića, Dobrkovići razbili Mokro

Tri nova susreta trećeg tjedna Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega odigrana su u utorak navečer na igralištu Prve osnovne škole .

U prvom susretu večeri sastali su se stari rivali – Ljuti Dolac i Turčinovići, a slavili su Ljutodočani s 4:2.

Ljuti Dolac poveo je u 5. minuti preko Jure Pušića, a vodstvo su udvostručili sedam minuta kasnije preko kapetana Ivana Peke.

Na otvaranju drugog poluvremena, točnije u 21. i 22. minuti, Ljuti Dolac je s dva ekspresna pogotka Jure Pušića za 4:0 praktički riješio pitanje pobjednika.

Turčinovići su do kraja susreta uspjeli ublažiti poraz pogotcima Ivana Baraća (29. min,) i Franje Bubala (36. min.).

U drugom susretu večeri Kočerin je s 4:1 bio bolji od Ljubotića.

Ljubotići su poveli 1:0 u 14. minuti pogotkom Mate Vukoje. U 20. minuti kapetan Kočerina Mario Mikulić pogodio je za 1:1, a pet minuta kasnije Ivan Kvesić je preokrenuo rezultat na 2:1.

Pitanje pobjednika u samoj završnici s još dva pogotka potvrdio je Mario Mikulić u 38. i 40. minuti.

U posljednjem susretu večeri Dobrkovići su razbili Mokro s 9:0.

Mrežu Mokrana načeo je kapetan Dobrkovića Ivan Soldo u 12. minuti. U 14. minuti Ante Grbešić pogađa za 2:0, a minutu kasnije za 3:0 strijelac je bio Pero Marušić. U 17. minuti Toni Cigić pogađa za 4:0 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku susreta Dobrkovići su potvrdili dominaciju s još pet pogodaka. Zabijali su redom Ivan Soldo (24. i 36), Ante Grbešić (26.), Luka Perko (29.) i Toni Cigić (38.).