Ljubušak teško ozlijeđen u prometnoj nesreći na Blidinju

Jedna osoba zadobila je teške tjelesne ozljede u prometnoj nesreći koja se u subotu, 31. siječnja, dogodila na magistralnoj cesti M-17.5, u mjestu Risovac, općina Jablanica.

Kako se doznaje iz MUP-a HNŽ-a, došlo je do samoslijetanja četverocikla “CAR-AM” kojim je upravljao A.L. (1986) iz Ljubuškog.

Isti je zadobio teške tjelesne ozljede, te je prevezen u DZ Livno, potvrđeno je iz MUP-a HNŽ-a.

S događajem je upoznat nadležni tužitelj. Izvršen je očevid te poduzete sve potrebne mjere.

Tri ženske osobe ozlijeđene u prometnim nesrećama kod Gruda i Ljubuškog

(www.jabuka.tv)