Livaja i Dajaku donijeli Hajduku vrijedna 3 boda

Uz dosta mučenja nogometaši Hajduka su upisali pobjedu u 23. kolu HNL-a. Pobijedili su u Zagrebu, u Kranjčevićevoj ulici posljednjeplasirani Rudeš s 2-0 (2-0).

Oba pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Nakon što se oporavio od ozljede, u splitski se sastav vratio Marko Livaja koji je u 47. minuti pogodio za 1-0, dok je sve zaključio Leon Dajaku golom u 98. minuti, piše HRT.

Ovom pobjedom Hajduk je održao korak s vodećom Rijekom koja ima dva boda više. Treći Dinamo za Hajdukom zaostaje sedam bodova, ali Dinamo ima dvije utakmice manje.

Rudeš je i dalje uvjerljivo posljednji na ljestvici te bez ijedne pobjede. Ostvario je samo četiri remija i čak 19 poraza.