Liga prvaka: Vardar iznenadio Kopenhagena, Olympiakos uvjerljiv kod Partizana

Izuzev pobjede Vardara nad Kopenhagenom nije bilo većih iznenađenja u utakmicama 3. Pretkola Lige prvaka koje su igrane ovog utorka.

Prvak Makedonije slavio je protiv višestrukog danskog prvaka, a jedini gol za momčad trenera Goce Sedloskog postigao je Jonathan Balotelli u 65. minuti.

Najbolji posao napravili su CSKA i Olympiakos sigurnim gostujućim pobjedama. Moskovljani su u Ateni slavili protiv AEK-a 2:0 golovima Alana Dzagoeva u 45. i Pontusa Wernblooma u 56. minuti, dok je Olympiakos u Beogradu porazio Partizana sa 3:1.

Dvostruki strijelac za Grke bio je El Fardou Ben Nabouhane, a gol za konačnih 3:1 u sudačkom vremenu postigao je nigerijski napadač Emmanuel Emenike. Strijelac jedinog gola za domaće bio je Leandre Tawamba.

Susret azerbajdžanskog Qarabaga i moldavskog Sheriffa završio je bez pogodaka, a za goste je svih 90 minuta na poziciji desnog bočnog odradio Mateo Sušić, baš kao i Ibrahim Šehić na golu domaće momčadi.

Slavia je u Pragu s 1:0 bila bolja od Bate Borisova golom Milana Skode u 20. minuti. Zbog prekršaja kojim je načinio penal u toj situaciji isključen je Evgeny Yablonski, pa su gosti čitavih 70 minuta igrali s čovjekom manje. Viktoria Plzen je odigrala obećavajućih 2:2 kod rumunjskog Botosanija.