Liga prvaka: Barca i Inter podijelili bodove, Kane junak Spursa, remi Napolija i PSG-a

Inter i Barcelona remizirali su u susretu 4. kola Lige prvaka.

Iako u Milanu nije bilo puno pogodaka u dvoboju Intera i Barcelone, tek dva u završnici, bilo je itekako bilo uzbuđenja. Barca je bez Lionela Messija bila bolja od domaće momčadi, ali sjajni Samir Handanović je zaustavljao sve pokušaje gostiju, sve do same završnice.

Suarez, Coutinho i Dembele zadavali su puno problema odbrani Intera i kada oni nisu uspjeli, uspio je rezerva Malcolm u 83. minuti. Ipak, u 87. minuti sjajni Icardi pronalazi put do Ter Stegenove mreže za slavlje i vrijedan bod Intera.

INTER: Handanovič – Vrsaljko, De Vrij, Škriniar, Asamoah – Nainggolan, Brozović, Vecino – Politano, Perišić – Icardi

BARCELONA: Ter Stegen – Sergi Roberto, Lenglet, Pique, Alba – Artur, Busquets – Rakitić, Coutinho, Dembele – Suarez

Tottenham je u Londonu poslije velikog preokreta slavio protiv PSV-a (2:1). Tim iz Eindhovena je golom De Jonga poveo već u drugoj minuti, da bi tek u 78. Harry Kane pogodio za 1:1, a isti igrač je u 89. donio velika tri boda londonskom klubu, piše Sportsport.ba.

Barca poslije četiri kola ima 10, bodova, Inter sedam, Tottenham ima četiri, PSV jedan bod.

Zanimljiv dvoboj odigrali su Napoli i PSG, a on je na kraju završen rezultatom 1:1, no ove ekipe mogu biti zadovoljne činjenicom da je prethodno Zvezda napravila senzaciju i srušila Liverpool.

PSG je poveo golom Bernata u završnici prvog dijela, ali je Insigne iz penala u 63. minuti postavio konačnih 1:1.

Napoli i Liverpool imaju po šest, PSG pet, a Crvena zvezda četiri boda.