Leotar zaustavio pobjednički niz Zrinjskog

Nogometaši Zrinjskog odigrali su neodlučeno (1:1) protiv Leotara u 14. kolu nogometne Premijer lige BiH.

Momčad Sergeja Jakirovića u ovaj susret ušla je bolje od domaćina. Već u 8. minuti postigli su gol preko Jankovića, ali je poništen zbog zaleđa.

To ih nije zaustavilo da dođu do gola pa je Zrinjski u 11. minuti postigao gol preko Nemanje Bilbije. Janković ga je uposlio, a on je sjajnim ‘lobom’ pogodio.

Nakon tog pogotka nije bilo nikakvih uzbuđenja u utakmici. Iako je Zrinjski kontrolirao utakmicu cijelo vrijeme, obrana im je popustila. Leotar je u 40. minuti izjednačio. Handžić je eurogolom iz slobodnjaka pogodio sa 17 metara.

U drugom poluvremenu, Tičinović je u 48. minuti postigao pogodak, ali su suci poništili ovaj gol zbog zaleđa.

Leotar se u drugom poluvremenu odlično držao i nije dopustio Zrinjskom da napravi bilo kakvu priliku za pogodak. Momčad iz Mostara htjela je nastaviti svoj sjajni niz pobjeda i postati lider prvenstva, ali im to u Trebinju nije pošlo za rukom.

Nakon Jankovićevog šuta s 25 metara, vratar Leotara Puletić nevjerojatnom obranom spašava domaće.

Iako je Zrinjski bio favorit u ovom susretu, Leotar se odlično držao do kraja susreta.