Leotar nakon preokreta slavio u Prijedoru

Nogometaši trebinjskog Leotara upisali su pobjedu u 21. kolu Premijer lige u izravnom dvoboju s konkurentom u borbi za opstanak. Trebinjci su u Prijedoru slavili s 2:1 te tako uzeli vrlo važne bodove.

Rudar je poveo u 38. minuti nakon što je Amoah proigrao Nikolu Mandića koji je pogodio mrežu gostiju.

Domaći su sigurno čuvali vodstvo sve do same završnice i onda prava ludnica.

Prvo je Miljan Govedarica nakon velike gužve u 87. minuti poravnao rezultat, a već u idućem napadu Gruzijac Rashid Chichba je pogodio za potpuni preokret i veliko slavlje gostiju.

U idućem kolu Leotar će dočekati Željezničar, a Rudar ide u goste još jednom konkurentu za ostanak, bijeljinjskom Radniku.