Leicester jedva izborio bod protiv WBA

Leicester City se i dalje muči ove sezone. “Lisice” jednostavno više nemaju taj naboj niti motivaciju nakon što su tako nedavno šokirali i oduševili svijet.

Trenutno se nalaze u zoni ispadanja, na 18. mjestu i samo šest sakupljenih bodova u osam susreta ove sezone, piše Sportarena.hr.

Na gostovanje im je stigao West Bromwich Albion, koji također traži svoju formu te trenutno obitava na samoj sredini tablice, na solidnom 10. mjestu uz 10 bodova.

Utakmica je bila čvrsta i s malo prilika. Domaćin je nešto više pokušavao u napadu, no nisu to bile konkretne prilike za pogodak.

WBA je, s druge strane, uspješno iskoristio mali broj pokušaja koji su ostvarili tijekom utakmice te u 63. minuti čak prešli u vodstvo preko Chadlija. Fantastično je tukao iz slobodnoga udarca, ostavivši Schmeichela ukopanoga između vratnica.

Leicester ipak na kraju spašava odlični Mahrez u 80. minuti. Dugo je gradio napad domaćin, a lopta se na kraju odbija do krilnoga napadača, koji je lijepo smiruje i smješta u mrežu za konačnih 1:1.