Krupa uvjerljivo svladala Mladost i zadržala nadu za ostanak u ligi

Nogometaši Krupe su u sklopu 28. kola Premijer lige BiH s uvjerljivih 3:0 na svom stadionu bili bolji od momčadi Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Domaći su rano poveli iz jedanaesterca već u 10. minuti. Siguran realizator s bijele točke bio je Nikola Dujaković, a prethodno je Dedić napravio prekršaj nad Mandićem.

Na 2:0 povisio je Nikola Mandić u 28. minuti. Treći pogodak s kojim je postavljen i konačan rezultat, djelo je Lazara Nikolića u 81. minuti.

Krupa je s ovom pobjedom nakon dugo vremena pobjegla s posljednje pozicije, ali za ostanak u ligi i bijeg iz zone ispadanja morat će osvojiti još podosta bodova.

Mladost je u nešto povoljnijoj bodovnoj situaciji na 9. mjestu s pet bodova više od pretposljednje Krupe, ali i njihov ostanak u ligi je daleko od sigurnog.