Krasnodar “glumio” Zrinjskoga i dobio Maribora 2:0

Slovenski prvak Maribor poražen je u posljednjoj provjeri pred dvoboj drugog pretkola Lige prvaka protiv Zrinjskog.

Danas je u Ljudskom vrtu Maribor dočekao ruski Krasnodar, a na kraju su gosti slavili pobjedu od 2:0.

Iako je bilo šansi u ovom meču s obje strane, gosti su maksimalno prilike koristili i na kraju su ostvarili trijumf. Oba gola postigao je Claesson i to u 9. i 51. minuti, izvještava SportSport.ba.

Za Maribor je posljednjih 10-ak minuta odigrao i Jasmin Mešanović, koji je ušao u igru umjesto Luke Zahoviča.

Ovo je Mariboru bila posljednja provjera pred meč protiv Zrinjskog i sigurno da ih napadačka igra ne može radovati.