Kramarić zabio za vodstvo Hoffenheima, Eintracht preokrenuo

Nogometaši Hoffenheima poraženi su u 3. kolu Bundeslige kod Eintrachta u Frankfurtu s 1-2, a jedini gol za goste postigao je Andrej Kramarić.

Kramarić je u 18. minuti postigao prvi gol na utakmici, pogodivši same rašlje nakon njegova karakteristična “lažnjaka”. Kramariću je to šesti gol u prvenstvu u samo tri kola, a zabio je i dva u Kupu protiv Chemnitzera. No, taj gol nije bio dovoljan da Hoffenheim izbjegne poraz – Eintracht je izjednačio u 55. minuti golom Japanca Kamade, a u 71. minuti Nizozemac Bas Dost donio je preokret i pobjedu za sastav iz Frankfurta.

Borussia Dortmund je s 4-0 deklasirala kod kuće Freiburg, dva je gola zabio norveško čudo Haeland (31, 66) koji je na 17 golova iz 18 utakmica ove godine, a u strijelce su se upisalijoš Can (47) i Passlack (90+2). Borussia M’gladbach je golovima Plee (14), Lainera (16) i Stindla (56pen) slavila s 3-0 kod Koelna, dok je Werder Bremen kod kuće golom Bittencourta (27) svladao Arminiju Bielefeld s 1-0.

Stuttgart i Bayer Leverkusen su odigrali 1-1, gosti su poveli preko Čeha Schicka (7), a domaćima je bod sačuvao Austrijanac Kalajdžić (76). Za Stuttgart je do 57. minute igrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

Vodi Eintracht sa 7 bodova ispred Borussije (D) , Augsburga, Hoffenheima i Werdera, koji imaju po šest bodova.