Košarkaši Širokog 2 poraženi od Čapljine

Košarkaši Širokog 2 poraženi su u Hercegovačkom derbiju od ekipe Čapljine rezultatom 75:77.

Prvo poluvrijeme pripalo je Čapljincima, dok je domaćin bio bolji u drugom poluvremenu, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Prvu četvrtinu košarkaši Čapljine osvojili su s 17:21, a drugu s 19:25 te na osnovu tih rezultata slavili ukupnu pobjedu jer je treća četvrtina pripala HKK Široki 2 s 16:14, a četvrta četvrtina s 23:17.

Utakmica je odigrana na Pecari u okviru košarkaškog prvenstva Herceg Bosne.

Kod HKK Široki 2 najbolji su bili: Nikola Miletić sa 24 koša i devet skokova, Dominik Vujanović sa 19 koševa, osam skokova i 12 asistencija.

Čapljinu su predvodili Valentin Jurković sa 28 koševa i dva blokirana šuta, Ivan Marković sa 14 koševa i pet asistencija.