Koeman: Pjanić bi mogao biti veoma važan za našu momčad

Miralem Pjanić bi mogao biti veoma važan za našu momčad, izjavio je Ronald Koeman, trener Barcelone nakon što je u utorak navečer u utakmici Lige prvaka prvi put od prve minute priliku pružio nogometnom reprezentativcu BiH.

Pjanić je odigrao dobar susret u pobjedi svog kluba nad mađarskim Ferencvarosom, rezultatom 5:1. U igri je bio do 76. minute kada ga je zamijenio Sergio Busquets, u dosadašnjem tijeku sezone prvi Koemanov izbor na poziciji zadnjeg veznog igrača.

Ispostavilo se da Pjanić i Frenkie de Jong mogu zajedno igrati u veznom redu. Konkurencija u našem veznom redu je velika. To je dobro za momčad. Pjanić je fizički malo zaostajao za timom (prebolio Covid-19 i zbog toga kasnio s pripremama, op.a).

Međutim, trudi se nadoknaditi sve. Radi toga sinoćnja minutaža bila je veoma bitna za njega, kazao je Koeman, izrazivši zadovoljstvo pobjedom na startu sezone u Ligi prvaka te najavivši da će Barcelona igrati sve bolje u sljedećim susretima, prenijela je N1 televizija.