Katastrofa Real Madrida, ovo mu se nije dogodilo nikad u povijesti

Kriza Real Madrida se nastavlja, kraljevski klub izgubio je kod kuće od Levantea (2:1) u devetom kolu španjolskog prvenstva.

Realu je ovo četvrta utakmica zaredom u ligi bez pobjede od čega je upisao tri poraza. Da stvar bude gora, momčad koju vodi Julen Lopetegui iza sebe ima najgori niz u povijesti kluba od 481 minute bez gola!

Levante je sav posao obavio u prvih 13 minuta utakmice. Prvo je Morales u šestoj minuti doveo domaćine u vodstvo, a na 2:0 povisio je Roger iz jedanaesterca. Sudac je prvo svirao slobodni udarac zbog Varaneova igranja rukom, a nakon gledanja VAR-a promijenio odluku i pokazao na bijelu točku, piše Večernji List.

Real je uspio postići gol u 17. minuti, no i on je poništen zbog VAR-a. Opravdano jer je Asensio bio u zaleđu. Marcelo je u 72. minuti uspio smanjiti na 2:1, no to je bilo sve što je Real napravio.

Luka Modrić odigrao je čitavu utakmicu, ali ni najbolji igrač svijeta nije uspio pomoći Realu koji nakon devet kola ima 14 osvojenih bodova.