Karate klub Široki Brijeg ovog vikenda osvojio 26 medalja

Karate klub Široki Brijeg ovog vikenda osvojio je 26 medalja.

Prvo su u subotu na Ligi Hercegovine osvojili 21 medalju, a u nedjelju na Međunarodnom turniru Ilidža Open osvojili su još pet medalja.

U Prvom kolu lige Hercegovine u Ljubuškom nastupilo je preko 300 natjecatelja, a karate klub Široki Brijeg u ukupnom poretku zauzeo je visoko drugo mjesto.

Ovaj klub nastupio je sa 24 natjecatelja koja su osvojila 21 medalju. Zlatom su se okitili: Valentino Slišković, Viktor Kvesić, Klara Lovrić, Iva Marić (2 medalje), Matej Zeljko, Ivan Karačić i Andrijana Marušić.

Kada je riječ o ekipnom natjecanju za djevojčice, zlato su osvojile Iva Marić, Klara Lovrić i Marija Ivanković, a kod dečki uspješni su bili Viktor Kvesić, Valentino Slišković, Matej Zeljko, Karlo Spajić i Božo Lončar.

Srebrene medalje osvojile su: Iva Lasić, Marija Ivanković, Viktor Kvesić i Lea Ćorić, dok su se brončanom medaljom okitili: Matej Zeljko, Iva Lasić, Iva Slišković, Anamarija Glavan, Gordana Galić, Valentino Slišković i Katja Pavlović.

Karate klub Široki Brijeg nastupio je na najjačem turniru u Bosni i Hercegovini – Ilidža Open koji je ove godine okupio sedam država, 87 klubova te 1012 prijave natjecatelja.

Širokobriješki klub nastupio je sa svojih osam natjecatelja, a njih čak pet osvojilo je medalje.

Zlatnu medalju osvojio je Matej Zeljko, srebrenu medalju osvojili su Mihael Hrkać, Viktor Kvesić i Valentino Slišković, dok je bronca pripala Ivi Marić.

Čestitke našim osvajačima medalja te hvala roditeljima na nesebičnoj podršci, poručili su iz karate kluba Široki Brijeg.