Karačić: Zadovoljan sam igrom u prvih pola sata

Trener NK Široki Brijeg, Toni Karačić, komentirao je poraz svoje momčadi u prvoj pripremnoj utakmici od FK Velež (0:2).

Ovo je bila solidna izvedba moje momčadi. Igračima sam planski raspodijelio minutažu, jednima sam dao po poluvrijeme, a drugima sat vremena, odnosno pola sata kako bi na djelu vidio njihove mogućnosti.

Moram istaknuti kako sam zadovoljan igrom u prvih pola sata. U posljednjoj trećini utakmice Velež je objektivno bio bolji. No, nemam što previše zamjeriti svojim igračima. Mnogima od njih ovo je bila prva utakmica i bilo je tehničkih grešaka.

Na kraju, nikad nije lijepo izgubiti, ali bolje da se poraz sada dogodio. Nastavljamo raditi i pripremati se za novu sezonu, rekao je Karačić.