Široki poražen od Veleža u prvoj pripremnoj utakmici

Nogometaši Širokog su u prvoj provjeri na ljetnim pripremama u srijedu na Pecari poraženi od Veleža rezultatom 0:2.

Prvo poluvrijeme završeno je bez pogodaka, a gosti iz Mostara do pobjede su došli golovima u posljednjih 20 minuta utakmice.

Za pobjedu Rođenih pogodili su Brandao iz slobodnog udarca u 72. minuti i Nemanja Anđušić u 89. minuti utakmice.

Početni sastavi:

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Medić, Musa, Jurić, Brekalo, Stanić, Begić, Vukoja, Ikić, Jurilj, Lukić.

FK VELEŽ MOSTAR: Bogdanović, Dario, Zvonić, Zeljković, Ovčina, Radovac, Hasanović, Pršeš, Ćosić, Zajmović, Georgijević.

26 komentara

• pripremna je utakmica i igra se najozbiljnije da se vidi koliko se zaista može.šširoki je pokazao šta može a Ja sam danas najavio 4:O za Velež ali mi komentar nije objavljen.Sada ću isto napisati kako će široki proigrati u prvenstvu kada se neki klubovi slože da im daju bodove.Tako klub godinama radi i funkcionira.

• Široki?Ma nemojte me uopšte pitati za njih.Jedna izuzetno jaka ekipa.Svake godine imaju europu.Pa nebi prognozirao ishod protiv Vlaznije.Dobili su teškog protivnika.Ta Vlaznija u usporedbi sa bih klubovima ima kvalitet Radnika ili Rudara i mislim da je to pretežak protivnik za njih bez obzira što je široki jedna izuzetno jaka ekipa.

• Za gore,momak koji ti je ku..,2 godine samo pises o Sirokom,lijeci se majmune,reci mjesto i vrijeme i dolazim majmune dosta je te vise,a ja sta je meni,ti si cacin propali talentic samo smijes na tipkovnici,napisi na facebook na NK Siroki tako nesto pic….

• Samo PUCATI PUCATI I PUCATI..čega se bojite nije mi jasno.. Begić-Modrić svaka čast…Mislim da ce Kolega bit dobro pojacanje,ima šlifa vidi se..

• Pripremna je utakmica.Igraš pod rasvjetom i gledateljima.Želiš viditi koliko možeš.IGraš punom snagom i 100 posto.široki je tako i odigrao.Pokazao je da ne može ništa.Kada dodju prvenstvene utakmice tada će oni pokazati šta mogu kada im protivnički igrači bježe od lopte.Tada će biti grandiozni članci kao široki slavio u Sarajevu,Mostaru itd.Na kraju nije mi jasno nešto.Imaš igrače kakve imaš.Ne može se dovesti bolje.Nije mi jasno šta igrači uče i rade na treningu.Velež svaka čast.Stojite na terenu kao profesionalna ekipa a ovi su sramota i najbolji primjer nestručnosti i zaostalosti u radu.Svaki dodir lopte kazuje da nije do tog igrača već do onoga tko vodi trening.Svakome igraču je valjda kazano Znaš koliko možeš i šta možeš.Tako i radi na terenu.Nemoj slučajno pokušavati nešto za što znaš da ne možeš.Pitanje jesu im tu osnovnu stvar kazali stručnjaci koji ih treniraju.Vidljivo je i jasno da nisu.Šta više napisati.

• Za 22:46.NE može netko,biti veći retard ni jadnik pored tebe.NE piše,nitko,nitko ne piše,pišeš ti jadnik,, i ovi stručnjak di se bar ima šta pročitati.Za tebe 22:46,,terapija to ti treba biti zaštitni znak.To jesi,takav si i to je tvoja svakodnevnica.

• Prvo poluvrijeme dobro, zamjene slabo u drugome. Bit će gutavo s ovim albancima. Prođemo li ove albance ovi pljuvači će na aparate morat, koliko zlobe..

SAMO JAKO PLAVI!

• 22:46 ako si naivan i lupnut po svim osnovama onda uživaj u tom svom svitu.Bitno da znaš što je terapija.To puno kazuje.Brini o sebi i ne zaboravi terapiju.

• Realno prvo poluvrijeme kad je igrao najbolji sastav bili smo puno bolji, a drugo je bilo previše zamjena kod nas, dok je Velež većinu iz prvog prvog sastava zadržao. Zabili nam gol iz slobodnjaka i drugi autogol, a kod nas drugo poluvrijeme kad su pali golovi stoperi djeca Grgić i Lasić….od novih igrača sviđa mi se najviše Kolega, mali Lukić zanimljiv i ovaj napadač Vujinovic…Paponja borben, Llanos je igrao na krivoj poziciji tako da ne mogu suditi nešto previše, Ravlija na beku prvi dojam da je vrlo tanak, ali generalno nije loše bilo za prvu pripremnu 😉

• Zašto niko normalan ne napiše komentar samo dva komentara normalna kako se igralo koje pojacanje ko ne ove bolesnike blokirat i cao

• za.brda.u.16.16.strankesu veleza unstavale.tosu hadeze i ezdea serem jednu i drugu.materim sprcim velezovi navijaci.nkad nisu bili protiv nk sirokog.nemamo nikakvog razloga da vas mrzimo.mrznjaje najgora ijuska pojava.

• 23:22 i 7:36.Ta 2 sam izdvojio jer nemogu nabrojiti sto si sve jadnice napisao.Sve sto pises drugome u tome si.Zabavi se pisanjem jos ti to preostaje.