Karačić: Možda je i dobro što smo primili gol, jer sigurno neće doći do opuštanja

Široki Brijeg je s uvjerljivih 3:1 pobijedio Vllazniju u prvom susretu prvog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

Trener Toni Karačić odlično je posložio svoje igrače i taktički nadmudrio kolegu s albanske klupe Thomasa Brdarića.

Ovo je bila dobra utakmica s naše strane, posebno u prvom poluvremenu. Bili smo stvarno dobri na protivničkoj polovini, u kreiranju nekih situacija. Volio bih da nismo zabili iz prekida, jer smo bili dominantniji i mogli smo kroz posjed dati gol.

Cijelu smo utakmicu igrali dosta kvalitetno. U nastavku smo postigli još dva gola. Žao mi je što smo primili gol u posljednjoj minuti. Ipak, možda je i dobro što smo primili gol, jer sigurno neće doći do opuštanja, rekao je Karačić nakon utakmice.