Karačić: Igrači koje smo uveli donijeli su svježinu, bod nam puno znači

Toni Karačić
Široki je bio na rubu poraza u Banjoj Luci, ali u posljednjim minutama ugrabio je bod (1:1) pogotkom mladog Ivana Ikića.

Stoga trener Širokobriježana Toni Karačić nije krio zadovoljstvo. Evo što je nakon utakmice kazao za Arena Sport.

Prije svega, mislim da je ovo dobar bod za nas. Po prikazanom, Borac je u prvom poluvremenu bio bolja momčad. U drugom poluvremenu mogu biti zadovoljan igrom, mada nismo imali nekih kvalitetnijih prilika. Neki igrači koje smo uveli donijeli su svježinu i na kraju smo postigli pogodak. Ovaj bod nam puno znači. Borcu želim sreću u nastavku sezone, poručio je Karačić.

Jagodić: Čestitam Širokom na ustrajnosti

Trener domaćih Vlado Jagodić s druge strane, bio je naravno razočaran nakon remija sa Širokim Brijegom na Gradskom stadionu u Banjoj Luci. Evo kakva su bila njegova razmišljanja poslije utakmice.

U najgore vrijeme smo primili gol, ali ja moram reći da smo cijelu utakmicu imali prilike. Neki dijelovi susreta su bili s većim posjedom lopte u korist Širokog, ali tako smo i koncipirali igru, da na trenutke napravimo ono što nama odgovara. Ali za ovakvu utakmicu smo previše prigoda propustili. Drugi gol bi riješio sve, malo nas je poremetila izmjena Melega. Normalno da ne smijemo promašiti toliko prilika, jer znamo da slijedi kazna. Ovo je nogomet, čestitam Širokom na ustrajnosti, kazao je Jagodić te dodao:

Sigurno da ne možemo biti nezadovoljni bodom, iako smo prekinuli taj naš niz domaćih pobjeda. Žao mi je što se to dogodilo u sudačkom vremenu, nekako bi bilo lakše da smo ranije primili gol. Čestitat ću ipak svojim igračima, oni su željeli i htjeli. Za tri dana je nova utakmica, novo gostovanje. Na gostujućem terenu sad moramo popraviti ovo što smo ovdje danas propustili, zaključio je trener Borca.