Kaos u Francuskoj: Navijači prekinuli susret, Balotelli zabio u debiju

U prvom susretu 22. kola francuske Ligue 1 Lille je s 2:1 pobijedio Marseille, a utakmicu je obilježio dugačak prekid utakmice.

Utakmica je prekinuta u 58. minuti kada je netko ubacio petardu u teren. Eksplodirala je u neposrednoj blizini dvojice domaćih igrača, a sudac je povukao igrače s terena. Prekid je trajao 38 minuta.

Navijači domaćeg Marseillea prosvjedovali su uoči utakmice protiv klupskog vodstva, a s tribina su tražili odlazak trenera Rudija Garcije.

Oba gola za Lille, koji je vodio 2:0, postigao je Nicolas Pepe. Gol za Marseille zabio je Mario Balotelli, koji je dva dana ranije postao novim igračem kluba, piše Gol.hr.

Bio je to utješni pogodak za Marseille, koji se nalazi na sedmom mjestu. Lille je trenutno drugi s 10 bodova manje od PSG-a.