Kadetski derbi Širokog Brijega i Sarajeva završio bez zgoditaka

Kadetski derbi Premijer lige BiH u sklopu 8. Kola proteklog vikenda igrala su dva vodeća kluba u ovom uzrastu, Široki Brijeg i Sarajevo, a susret na igralištu SC-a “Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu, odigran pred kojih 50-ak gledatelja, završio je bez pogodaka čime je “Bordo” momčad zadržala tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirane Širokobriježane.

Priliku da preteknu Širokobriježane imali su kadeti Slobode, međutim oni su kući upisali poraz 1:0 od Mladosti što je ujedno bio jedini gostujući pogodak u ovom kolu.

Zrinjski je s visokih 5:0 u malom hercegovačkom derbiju nadvisio vršnjake GOŠK-a, a u listu strijelaca redom su se upisivali Kristijan Stanić, Lucciano Brkić, Karlo Grgić, Luciano Lovrić i Miro Krešić.

Uspješan domaćin bio je i Radnik svladavši Borca s 3:0, dok su Krupa i Željezničar igrali bez pogodaka. U derbiju začelja Čelik je s minimalnih 1:0 pobijedio Viteza.

ŠIROKI BRIJEG – Igralište SC “Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu. Gledatelja: 50. Sudac: Darko Obradović (Stolac). Utakmica PL BiH U17: Široki Brijeg – Sarajevo 0:0 (0:0). Žuti kartoni: Kečanović, Jašarević i Hasančić (svi Sarajevo).

ŠIROKI BRIJEG: Petar Zovko, Mate Zvonimir Lasić, Luka Brkić, Silvio Ilinković (od 55. Marko Salavarda), Ivan Mustapić, Filip Brekalo (od 77. Vinko Galić), Josip Bilobrk, Ivan Tadić (od 53. Mario Zovko), Toni Anić, Andrija Drljo, Daniel Lukić (od 49. Luka Miletić).

SARAJEVO:
Belmin Dizdarević, Elvedin Kečanović, Nemanja Nikolić, Hamza Gasal (od 69. Salko Nargulić), Dino Islamović, Armin Šarić, Dražen Liješnić (od 59. Haris Konjalić), Tarik Hasančić (od 59. Almir Gusinjac), Amar Sabljica, Amar Jašarević, Andrej Đokanović.

Rezultati 8. Kola:

Široki Brijeg – Sarajevo 0:0, Zrinjski – GOŠK 5:0, Krupa – Željezničar 0:0, Radnik – Borac 3:0, Čelik – Vitez 1:0, Sloboda – Mladost 0:1.

Poredak:

Sarajevo 20, Široki Brijeg 17, Sloboda 15, Zrinjski, Mladost, Radnik i Borac 13, Krupa 12, Željezničar 10, Čelik 9, Vitez 3, GOŠK 0 bodova.

Parovi 9. Kola:

Željezničar – Sloboda, GOŠK – Čelik, Borac – Krupa, Sarajevo – Radnik, Mladost – Zrinjski, Vitez – Široki Brijeg

(www.jabuka.tv)

Komentiraj: