Kauboji razbili Bahrein!

Rukometaši Hrvatske pobijedili su ekipu Bahreina rezultatom 32:20 i tako upisali četvrtu uzastopnu pobjedu na natjecanju.

Već od samog početka vidjelo se da Hrvati neće imati problema i nakon uvodnih 15 minuta imali su već šest golova prednosti. Ona se povećala do odlaska na odmor na velikih +10.

U nastavku su Hrvati znatno usporili, igralo se gol za golom pa su slavili uvjerljivu pobjedu bez mnogo problema, piše Klix.ba.

Štrlek je bio najraspoloženiji u redovima pobjedničke ekipe s čak 11 golova, dok su Bičanić i Vida dodali po pet. Jalal je bio najbolji u Bahreinu s pet pogodaka, piše Klix.ba.

Hrvatska se učvrstila na prvom mjestu Grupe B s četiri pobjede iz četiri meča, dok je Bahrein na dnu bez trijumfa.