Juve izdominirao u Firenzi, zanimljiv pogodak Ronalda iz jedanaesterca

Sedmerostruki uzastopni prvak Italije Juventus ostvario je još jednu veliku pobjedu u domaćem prvenstvu, pokazavši da trenutno nema premca u talijanskom nogometu.

Juventus je u Firenzi pregazio Fiorentinu rezultatom 3:0, a pokazao je da bez obzira na sedam uzastopnih nacionalnog naslova nema namjeru zaustaviti se na tome i da želi osvojiti još naslova.

Torinska momčad je stigao do vodstva u prvom dijelu preko Rodriga Bentancura u 31. minuti, a domaća momčad je preko Giovannija Simeonea mogao doći do pogotka, prenosi Sport1.ba.

No, to mu nije pošlo za rukom, a u drugom dijelu Juventus je brutalno kaznio sve promašaje domaćina. Pogotke za “Zebre” postigli su Giorgio Chiellini i Cristiano Ronaldo sa bijele točke.

Juventus je poveo sa 3:0 protiv Fiorentine u 80. minuti susreta.

Poslije opravdano dosuđenog jedanaesterca, kojeg je izborio Mario Mandžukić nakon što je njegova lopta u ruku pogodila Fiorentina braniča, loptu je uzeo Cristiano Ronaldo i zakucao loptu iza leđa Lafonta.

Odmah po izvedenom penalu Cristiano Ronaldo je i izašao iz igre, a umjesto njega je ušao Bernardeschi.

Mandžukić je osim izborenog jedanaesterca u 11. minuti zaradio i žuti karton zbog nesportskoga ponašanja, a hrvatski reprezentativac  Marko Pjaca je ušao u momčad domaćina u 65. minuti.