Jurićeva Verona zaustavila Inter

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona i Inter su odigrali 2-2.

Momčad Ivana Jurić je sjajno ušla u susret i povela je već u 2. minuti golom Darka Lazovića. Srpski igrač sjajno je prošao po krilu, potom u kaznenom prostoru slomio Milana Škriniara te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča. U 19. minuti je moglo biti 2-0, no udarac Miguela Velosa je završio u stativi.

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše, no u svega deset minuta nastavka je uspio okrenuti rezultat. Izjednačio je Antonio Candreva u 49. minuti, a isti je igrač u 55. minuti želio ubaciti pred gol, ali je Federico Dimarco skrenuo u vlastitu mrežu. Ipak, u 86. minuti Miguel Veloso je lijepim udarcem donio bod domaćinu.

U prvom susretu Udinese je na gostovanju pobijedio otpisani SPAL sa 3-0.

Golove za momčad iz Udina zabili su Rodrigo De Paul (18), Stefano Okaka (35) i Kevin Lasagna (81).

Udinese je upisao devetu pobjedu i trenutaćno je na 14. mjestu sa 35 bodova, dok je SPAL posljednji sa 19 osvojenih bodova.

Vodi Juventus sa 75 bodova, Lazio ima 68, Atalanta 66, a Inter 65 bodova, javila je Hina.