Juniori Zrinjskog u sudačkoj nadoknadi stigli do pobjede protiv Širokobriježana

Juniori Zrinjskog i Širokog Brijega ove su nedjelje u Mostaru igrali susret 5. Kola Premijerlige BiH, a domaćini su slavili pobjedu 2:1 i to pobjedničkim golom u sudačkom dodatku vremena kojeg je postigao napadač “Plemića” Nermin Hajdarević.

Širokobriježani su prvi poveli preko Slavena Dumančića koji je u 31. minuti matirao Vojina Savića, a gol za 1:1 u 76. minuti postigao je Elvir Duraković.

Utakmica prava prvenstvena, nažalost i pomalo pregruba, pa se nekolicina igrača ozljedila, a sudac Haris Kaljanac u šest navrata je pokazivao i javne opomene.

MOSTAR – Stadion Pod Bijelim Brijegom. Gledatelja: 80. Sudac: Haris Kaljanac (Sarajevo). Utakmica 5. Kola U17 PL BiH: Zrinjski – Široki Brijeg 2:1 (0:1). Strijelci: 0:1 Dumančić (31), 1:1 Duraković (76), 2:1 Hajdarević (90). Žuti kartoni: Bošnjak, I. Savić i Domgjonaj (Zrinjski), a Dumančić, Marić i Markota (Široki Brijeg).

ZRINJSKI: V. Savić, Kordić, Duraković, Ljubić, I. Savić, Bošnjak, Šunjić, Cigelj (od 55. Domgjonaj), Hajdarević, Božić, Bandić (od 63. Mašić).

ŠIROKI BRIJEG: Slišković, Marčinko, Marušić, Tomičić, Pušić, Dumančić, Bešlić, Leko, Ćosić, Gugić (od 15. Medić), Jelonjić (od 23. Marić).

Rezultati 5. Kola:

Zrinjski – Široki Brijeg 2:1,Sloboda – Vitez 2:1, Krupa – GOŠK 2:1, Željezničar – Zvijezda 09 3:0, Sarajevo – Borac 5:1, Čelik – Radnik 4:0, Velež – Mladost 1:1.

Poredak:

Željezničar 13, Sarajevo, Krupa i Sloboda 12, Zrinjski 10, Radnik 9, Zvijezda 09 8, Čelik 7, Široki Brijeg 6, Velež 4, Borac 3, Vitez 2, GOŠK i Mladost 1 bod.

Parovi 6. Kola:

Čelik – Krupa, GOŠK – Zrinjski, Široki Brijeg – Željezničar, Vitez – Sarajevo, Radnik – Mladost, Borac – Velež, Zvijezda 09 – Sloboda.

NAPOMENA: Juniori Širokog Brijega i vodećeg Željezničara svoju utakmicu 6. Kola igraju već u srijedu (13.09.) s početkom u 16.30 sati na igralištu SC-a “Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu.