Juniori Širokog Brijega porazom krenuli u sezonu

Juniori Širokog Brijega porazom su krenuli u novu premijerligašku sezonu. Proteklog vikenda bolji od Širokobriježana bili su igrači Radnika iz Bijeljine koji su na igralištu SC-a “Musa-Karačić” slavili pobjedu od 3:1.

Gosti su bolje ušli u utakmicu i poveli golom Mirka Nikolića u 9. minuti, no do okončanja prvih 45 minuta domaćin je ipak izjednačio preko Luke Kneževića u 29. minuti. U nastavku utakmice gosti još dva puta tresu mrežu domaćina i stižu do pobjede od 3:1, a strijelci su bili Nikola Vrućinić u 65. i Dragan Živanović u 74. minuti.

Juniori Širokog Brijega bit će domaćini i u 2. Kolu kada se sastaju s GOŠK-om, dok će uzdanice Radnika u derbiju kola ugostiti vršnjake Sarajeva.

ŠIROKI BRIJEG – Igralište SC-a “Musa-Karačić”. Gledatelja: 30. Sudac: Tomislav Čuić (Tomislavgrad). Susret 1. Kola PL BiH za juniore: Široki Brijeg – Radnik 1:3 (1:1). Strijelci: 0:1 Nikolić (9), 1:1 Knežević (29), 1:2 Vrućinić (65), 1:3 Živanović (74). Žuti kartoni: Lazić i Račanović (Radnik).

ŠIROKI BRIJEG:

Slišković – Dadić, Marčinko, Bilać (od 51. Marić), Knežević, Marušić, Pušić (od 46. Medić), Dumančić (od 46. Markota), Bešlić (od 86. Mandić), Leko, R. Ćosić (od 59. Kordić).

RADNIK:

Račanović, Čavić, Zekanović, Nikolić, Živanović, Hasikić (od 82. Lukić), S. Ćosić, Vrućinić (od 87. Vujić), Mitrović, Lazić, Hodžić.

Rezulati 1. Kola:

Široki Brijeg – Radnik 1:3, GOŠK – Zvijezda 09 0:0, Čelik – Vitez 2:2, Krupa – Borac 3:0, Zrinjski – Mladost 5:1, Željezničar – Velež 7:0, Sloboda – Sarajevo 2:3.