Juniori Širokog Brijega deklasirali Slobodu na Tušnju

Utakmicu sezone odigrali su juniori Širokog Brijega i na gostovanju u Tuzli pobijedili domaću Slobodu sa 5:0! Tuzlaci su nakon uvodnih šest kola bili vodeća momčad, međutim nakon ovog poraza pali su tek na peto mjesto, dok mladi Širokobriježani s Veležom dijele sedmo i osmo mjesto prvenstvenog poretka.

Tuzlake je „načeo“ Josip Bešlić u 17. minuti. Vodstvo je udvostručio Luka Knežević u 50. minuti. Petnaest minuta kasnije Domagoj Marušić je iz jedanaesterca povećao prednost na 3:0. U 72. minuti Knežević je postigao novi pogodak, a konačan rezultat postavio je Domagoj Marušić, također, svojim drugim pogotkom u 85. minuti.

TUZLA – Stadion Tušanj. Gledatelja 50. Sudac: Ilija Živković (Orašje). Utakmica 7. Kola PL BiH – U19: Sloboda – Široki Brijeg 0:5 (0:1). Strijelci: 0:1 Bešlić (15), 0:2 Knežević (50), 0:3 Marušić (65-11m), 0:4 Knežević (72), 0:5 Marušić (85). Žuti kartoni: Čičkušić i Smajić (Sloboda), Bilać (Široki Brijeg).

FK SLOBODA: Haris Glušac – Muamer Gogić, Ajdin Čičkušić, Adi Batalević (od 46. Miladin Pijunović), Dino Hodžić (od 72. Amer Kasumović), Amar Beganović, Alen Kurtalić, Saša Maksimović, Edis Smajić (od 63. Adin Omić), David Jokić (od 67. Amar Kovčić), Eldin Omerović (od 55. Amar Nišić).

NK ŠIROKI BRIJEG: Matej Perković, Kristijan Dadić, Jure Pušić, Stanko Marić (od 80. David Tomičić), Josip Marčinko, Josip Bešlić (od 86. Luka Bilać), Lovro Musa (od 87. Marko Gugić), Kristijan Medić (od 89. Mihael Vidović), Luka Knežević, Roberto Ćosić (od 89. Toni Jelonjić), Domagoj Marušić.

Rezultati 7. Kola:

Sloboda – Široki Brijeg 0:5, Krupa – Radnik 1:0, Željezničar – GOŠK 6:0, Mladost – Borac 1:2, Sarajevo – Zvijezda 09 3:2, Velež – Vitez 3:0, Zrinjski – Čelik 3:0.