Jović nakon povratka: Trener me pitao bi li htio igrati i pristao sam

Toni Jović
U drugoj pripremnoj utakmici uoči nove sezone nogometaši Širokog Brijega s uvjerljivih 6:0 slavili su nad federalnim prvoligašem HNK Čapljina.

Dva pogotka postigao je Dino Ćorić, a po jedan su dodali Marko Pervan, Stipe Jurić, Luka Knežević te Toni Jović, kojemu je to bila prva utakmica nakon osam mjeseci.

Osim sjajne igre u prvom poluvremenu u kojemu je palo svih šest pogodaka, domaći mogu biti zadovoljni što se Jović vratio na teren.

Upravo je on “načeo” mrežu Čapljinaca u drugoj minuti utakmice. Njegova ozljeda koljena se vuče još  od kraja prošle polusezone, a zbog okolonosti s pandemijom koronavirusa i prekida prošle sezone, Jović se nije ni imao priliku vratiti do ovog utorak na teren.

Ovo mi je praktički drugi tjedan da sam u treningu i zasad ide jako dobro. Još uvijek mi se koljeno prilagođava na trčanje, na promjene pravca, polako ide, ali ide dobro i zadovoljan sam, istaknuo je Jović za klupsku televiziju po završetku utakmice.

Rekao je da je u utorak bilo predviđeno samo trčanje, ali Karačić je imao drugačije planove s njim.

Trener me upitao bi li htio igrati, a s obzirom da nisam igrao osam mjeseci pristao sam. Osjećao sam se dobro, gdje je bio tvrđi teren čuvao sam se, ali sam zadovoljan, zaključio je nogometaš Širokog Brijega koji bi ako se u potpunosti oporavi trebao predstavljati značajno pojačanje u kadru momčadi s Pecare.

Široki gladan igre i pobjeda: Visoka pobjeda protiv Čapljine