Jović nakon gola Borcu: Imao sam veliku želju i motiv pokazati kako sam se vratio

U subotnjem derbiju 5. kola m:tel Premijer lige BiH protiv banjalučkog Borca (3:0), svoga nekadašnjeg kluba čiji je dres nosio ranije u karijeri, krilni igrač Toni Jović zaigrao je u početnoj postavi NK Široki Brijeg u jednoj službenoj utakmici prvi put nakon punih devet mjeseci i 11 dana.

Svoj posljednji nastup u početnoj postavi za Široki imao je 10. studenoga 2019. u susretu 16. prvenstvenog kola protiv Veleža (1:0) kada je postigao jedini pogodak na utakmici iz jedanaesterca u 10. minuti.

Samo nekoliko minuta kasnije morao je napustiti utakmicu zbog teške ozljede koljena.

Iza mene je utakmica puna emocija. Zaigrao sam u početnoj postavi prvi put nakon ozljede koja me izbacila s terena na nekoliko mjeseci. Imao sam veliku želju i motiv pokazati kako sam se vratio i kako je to sve iza mene. Igrom slučaja, u toj utakmici protiv Veleža dao sam gol iz jedanaesterca i onda nekoliko minuta iza toga doživio tešku ozlijedio, a sada mi se sve to nekako “vratilo”. U subotu protiv Borca nakon jedanaesterca pogledala me sreća i uspio sam odbijanac pospremiti u mrežu, kazao je Toni Jović i naglasio kako mu je i dodatni motiv bilo igranje protiv svoga nekadašnjeg kluba.

Mogu reći kako sam jako sretan zbog svega, ali najviše me raduje dobra i učinkovita igra cijele momčadi. Nadam se kako najbolje od nas tek dolazi, poručio je 28-godišnji krilni igrač za kupsku Facebook stranicu.