Katolički evangelizator i fizioterapeut Josip Jelinić uplovio je u bračnu luku.
U subotu je u Ljubuškom izrekao sudbonosno “da” svojoj izabranici Aniti, a njihova priča o upoznavanju dirnula je mnoge.
Josip i Anita, naime, upoznali su se na 45-dnevnom Križnom putu kroz Bosnu i Hercegovinu, a ključni trenutak zbio se 33. dan hodočašća, kada mu je Anita prišla i jednostavno pitala: Mogu li ja nositi križ?
Upravo taj trenutak ostao je snažno urezan Josipu u sjećanje.
Kad sam je vidio, znao sam da je lijepa, ali kad sam vidio kako nosi križ, tada sam znao da je ona ona prava, napisao je Josip ranije na svojim društvenim mrežama.
Njegov blizak prijatelj, također katolički evangelizator, Mato Topić, podijelio je video s vjenčanja uz riječi:
Jučer smo oženili našeg Josipa za divnu Anitu. Čast mi je što sam imao priliku odsvirati i otpjevati dvije pjesme. Ovako se slavi Bog na vjenčanju – milost na milost.
Dok je Josip nosio svoj križ s hodočašća, zagrljen uz Anitu, okupljeni su pjevali pjesmu “Velik si”.
Ovaj posebni događaj dolazi nakon što je Jelinić nedavno otkrio javnosti da mu je dijagnosticiran tumor na glavi, te da je uspješno operiran. Tada je poručio da se osjeća dobro, ali da mu je potreban mir i vrijeme za oporavak.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Nosio križ kroz BiH, a sada se bori s tumorom: Priča Josipa Jelinića
(www.jabuka.tv)


Jeste li bar 15 dana hodali, ili je to brak na brzaka. Ja sam se tako zaletio nako pola god.veze i 2 god. braka i çao,kud koji mili moji
Ova vijest je u svom sadržaju i u svom utjecaju na čitatelje štetna na toliko načina i nivoa, da bi se o tome mogao napisati doktorat. Probao sam ostati pristojan.
Ima vijesti na koje ti se povraća.
Nekader godinu dvi,pa onda nek se javi
Neka vas Bog blagoslovi i sretno vam u budućem zajedničkom životu
Nek je sretno
Da nije ovo neka provokacija 🤣
Čestitke
Koga boli kurac
Nasla krpa zakrpu
Oprosti mi Bože, al meni je ovo stvarno malo čudno
A čudno mi je pola vas sto komentira na ovom čudnom portalu,isti ste vi kukolj 😉
Odakle ti da sam “hrvatić:
Neka im je sa srećom!!!
svak zase travu pase
Zašto ovaj portalčić dozvoljava vrjeđanje i prostačenje,žalosno
Njegov izbor i njen i pravo i što se mene tiče nek im je sretno,al osobno mislim da nijedna krajnost nije dobra…Ljude koje poznajem i koji su “previše ” u toj vjeri su uglavnom oni koji nameću svoje stavove drugim i drže samo svoje ispravnim…Ti ljudi nikako da shvate da nisu svi ljudi isti,ja njih poštujem zbog njihovih stavova itd,al brate pustite druge ljude koji ne misle kao vi i nisu toliko u vjeri kao vi..Zapravo osobno mislim da ti baš kao vjernici dobar dio nji su licemjerni,s jedne strane su kao vjernici,a s druge strane od istih tih najčešće ćeš čuti ružne riječi za ljude koji nisu iste vjere kao oni,rase itd..Onda kad malo bolje razmisliš shvatiš da su većina samo kozmetički vjernici koji će staviti križeve,očenaše da se vidi svuda oko njih,a najmanje žive tu vjeru..
Svaka ti je na mistu rodijace. Nijedna krajnost nije dobra. I u bibliji pise,6dana radi a 7.se Bogu spomeni. A ovi mescini nece ni u trgovinu bez ovog velikog kriza. Bilo je dobro zapocelo ali sad pretvaraju u smijuriju.
Mladenci neka nastave svoj zajednički žaivot koji sigurno neće bit bez križeva, možda će im nošenje ovog drvenog biti najlakši.