Još jedna odlična večer na turniru u Crnču

Odigrana su još tri odlična susretan na malonogometnom turniru CRNAČ 2013, a evo i rezultata:

Rezultati petak, 14.6.
20:00 – MZ Dobrkovići vs Komplast-Kovinoplast – 3:4
21:00 – Bernina vs MZ Uzarići – 5:4 (0:0)
22:00 – Korak vs HMNK. Stolac – 4:6
23:00 – Udruga BETA vs Uskoplje – 3:0

Prva utakmica je bila doslovno gol za gol. Jako tvrda i neizvjesna utakmica sa brojnim prilikama na obje strane a čim bi jedna ekipa zabila gol druga bi odmah za par minuta uzvratila i tako do samog kraja. U zadnjoj minuti ekipa Komplasta dolazi dolazi do pogotka koji se pokazao i odlučujućim pa tako ekipa Komplasta ide u četvrtfinale turnira.

Drugi susret je bio iznimno tvrd i neizvjestan, sa prilikama na obje strane, ali su vratari od obje ekipe bili na iznimnoj razini večeras. Utakmica je završila bez pogodaka, te se pobjednik odlučio kaznenim udarcima, ito raspucavanjem. Ekipa Bernine izlazi kao pobjednik te ide u četvrtfinale.

Treća utakmica je bila pravi spektakl. Konačan rezultat za mnoge je bio pravo iznenađenje, al za one koji su pratili ekipu Stoca u prvoj utakmici i nije. Ekipa Koraka predvođena Dariom Marinovićem i Anelom Radmilovićem je slovila kao veliki favorit ove utakmice ali i cijelog turnira, no ekipa Stoca je pokazala kako se igra srcem za svaku loptu te se slobodno može reći da su očitali pravu malu lekciju mnogo većim futsal imenima. Ekipa Stoca je od početka susreta pokazala da su došli po pobjedu i da im velika imena ne predstavljaju opasnost te su sasvim zaslužili svoj prolaz u četvrtfinale. Sa ovakvom igrom su zasigurno jedna od boljih ekipa na turniru.

Četvrta utakmica koja se trebala igrati između Udruge Beta i Uskoplja nije odigrana zbog nedolaska ekipe Uskoplja te je utakmica registrirana 3:0 u korist Udruge Beta.

Turnir se nastavlja u nedjelju, kada nas ponovno očekuju velika futsal imena iz Hrvatske i BiH, te je spektakl zagarantiran. Hoće li biti novih iznenađenja, dođite i pogledajte.