Još jedna genijalna Messijeva večer, dobio je ovacije Betisovih navijača

Barcelona je u 28. kolu španjolske Primere na gostovanju kod Betisa pobijedila s 4:1. Susret je obilježio Lionel Messi koji je postigao hat-trick.

Prvi gol zabio je iz slobodnjaka, drugi nakon sjajne akcije, a treći prekrasnim lobom. Nakon trećeg pogotka, gotovo cijeli stadion Benito Villamarin, inače poznat po veoma vrućoj atmosferi, ustao je i zapljeskao argentinskom čarobnjaku, piše Gol.hr.

Lionel Messi je u 18. minuti iz slobodnog udarca doveo u vodstvo Barcu, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+2) Messi je, nakon asistencije petom Luisa Suareza, pogodio za 2:0. U 63. minuti Suarez je “promiješao” četvoricu protivničkih igrača i zabio za 3:0.

Odličnu partiju Messi je okrunio u 85. minuti kada je, na asistenciju Ivana Rakitića, fenomenalnim lobom zatresao mrežu. Rakitić je za Barcu odigrao skoro cijeli susret (do 88. minute) pruživši solidnu partiju. Utješni pogodak za domaćine zabio je Loren Moron (82).

Messijeve majstorije izazvale su oduševljenje među Betisovim navijačima.

Barcelona je prva na ljestvici s 10 bodova više od Atletica, dok je Betis osmi.