Jakirović: Želim Zrinjski koji će gaziti 90 minuta

Zrinjski je u 21. kolu Premijer lige BiH bio uvjerljiv protiv Radnika (4:1) te je upisao 11. uzastopnu pobjedu.

Trener ”Plemića” Sergej Jakirović nakon utakmica je izjavio da je zadovoljan s osvojena nova tri boda.

Čestitam dečkima na dobroj utakmici. Naravno da je rezultat iz prvog poluvremena diktirao igru u drugom poluvremenu. Mada, ja ne želim da je to tako. Znam dobro što sam rekao na poluvremenu.

Želim Zrinjski koji će gaziti 90 minuta, koji će ići do kraja za gol više, ali dobro, shvaćam i igrače. Nesvjesno napraviš da se povučeš, ali sve u svemu možemo biti zadovoljni s nova tri boda, rekao je Jakirović i dodao:

Sada idemo u Tuzlu Slobodi, idemo na jedan teren koji nije prvoligaški, koji nema nikakvih prednosti što se tiče Zrinjskog. Bit će to utakmica 50:50 pa tko se bolje snađe taj će profitirati, zaključio je trener vodeće momčadi Premijer lige BiH koja će u Tuzli pokušati doći do 12. uzastopne pobjede čime bi izjednačila rekord Željezničara star 12 godina.