Jabuka.tv doznaje: Thompson će održati i drugi koncert u Širokom Brijegu

S obzirom na ogroman interes koji je najavljeni Thompsonov koncert u Širokom Brijegu izazvao u javnosti, vrlo je izgledno održavanje i drugog koncerta, doznaje portal Jabuka.tv iz povjerljivih izvora.

Kako neslužbeno doznajemo, drugi Thompsonov koncert trebao bi biti održan na istom mjestu dan kasnije od već najavljenoga, odnosno na Valentinovo – 14. veljače 2026. godine.

Uskoro bi trebala biti objavljena i službena informacija organizatora, a početak prodaje ulaznica za drugi koncert očekuje se u sljedećim danima, možda već u petak.

Podsjetimo, prodaja ulaznica za prvi koncert počela je u četvrtak u 12 sati, a ulaznice na platformi Entrio su se rasprodale u vrlo kratkom roku.

Ipak, čitatelji portala Jabuka.tv javljaju da se povremeno pojave nove ulaznice u prodaji, prema svemu sudeći zbog odustajanja kupaca koji su ih već bili rezervirali pa su odustali u procesu kupovine.

Rasprodan Thompsonov koncert u Širokom Brijegu

(www.jabuka.tv)





37 komentara

  • Džaba vam Thompson. Dosad ste percipirani ako simbol hrvatskog martirija ali kad ste nagrnuli sa samomrzilački film, di ste pokazali da nemate trun samopoštovanja, propali ste ko stari kauč.

  • U hercegovini se populariziralo jugofilstvo, srbofilstvo i žuganje kao nigdje. Idite gledajte Svadbu jer ste pametni i napredni.

    • Uživaju gledati kako ih prikazuju kao neandrtalce koji pljuju u bazen i kako hercegovačke babe psuju najgore psovke što nitko nikad u životu nije čuo. Etnomazohisti

  • Ko moze moze ,pustite ljude neka rade sta zele ako su posteni zaradili novce ..pa tako i taj film ,ljudi se zele opustiti malo u ovim vremenima kojima zivimo malo se odmaknuti od nacionalnosti …samo znamo ogovarati, druge etiketirati dosta vise ..svak ima svoje probleme ,pustite ljude…bitni da nisu lopov ..a imamo puno lopova narocito ovih u partiji HDZ ..sta reci a pune crkve i treći redovi…kakvi roditelji, takva i djeca!!

  • Odmaknite se vi od nacionalnosti i sutra hranite nepalske, arapske i sprske unuke. Samo naprijed i mozak na pašu.

  • Ne znam u čemu je problem.Nitko nikoga ne prisiljava da ide na koncerte ,u kina ,u kazališta Stvar izbora,nek svatko ide gdje hoće I gleda šta hoće
    Ne znam šta više pametujete svi I ovi što pišu članke i ovi što uporno komentarisu te članke.

  • Hahaha ima još karata koliko oćeš. Ipak u Širokom nema dovoljno ovaca koje će dat 100KM za Thompsona. Jel bolje pojest u Borku nešto

  • 17.35 h je prvi koncert još nije rasprodan, tribine još u prodajim Nekako mi je ispod miriše da na drugom neće bit zakucano.

  • Oceli drugi mozda biti dzabe ako prvi bude rasprodan , ako ne drugi onda mozda bar treci ? Ako bude ijedan dzabe icu na koncert jer volin slusati MPT

  • Kako smo propali kao grad. Dolazi Thompson, casino se otvara u dvorani, bazena nema na vidiku ni ove godine..
    Svaka cast, kao drustvo smo cista NULA…

  • Kakve veze ima Thompson s Casinom? Casino i sad imamo.
    Nije mi palo napamet ući u njeg kao što neću i u novo. Ali nismo Afganistan da zabranjuje.

  • Neka ljudi rade što god hoće, neka slušaju što hoće i gledaju što god hoće. Što djeca igraju tj. kockaju za to su najviše krivi njihovi roditelji koji ne riješavaju probleme čim se pojave u kući. Imate kladionice na svakom koraku nije problem ni što postoje Casina jer njih imamo po cijelom svijetu. Da smo pametan narod svi bi oni zatvorili jer ne bi imao tko kockat. Očito nije problem u kladionicama nego u ljudima pa vi sad lajte na mjesec. Radije bi osjekao ruku nego bi odigrao kladionicu. Živio kralj Tomislava.

    • Kako ćeš optuživati roditelje da su krivi što im djeca kockaju. Ako pred mlade staviš izazov (cigarete, alkohol, droga , kocka i sl.) jedan dio ce ih probati. Ja sam kao mlad kockao pio i pušio u to vrijeme nije bilo puno droge u gradu pa to nisam probao i za to nisu krivi roditelji već ja odnosno kolege.

  • Hoće li Thompson pokloniti 50 ulaznica onima koji ne mogu platiti a rado bi nazočili,a branitelji smo.

  • Kasino jedan veliki i jos desetak kladionica su neophodne ovom gradu. Love ima a oni koji imaju viska novca nek ulazu ili koji nemaju nek probaju na srecu do njega. Još malo i psihijatrije ce biti zakucane..!

Komentiraj: