Ivandanski turnir 2012: Rezultati i raspored utakmica mlađeg uzrasta

U nastavku možete pogledati raspored i rezultate utakmica mlađeg uzrasta Ivandanskog malonogometnog turnira Ružići 2011.

SKUPINE:

Predpioniri:

A: DUŽICE, ŽUTA MINUTA, VIOLETA, CRVENI VRAGOVI
B: DRINOVCI, KOČERIN 3, GRUDE ZAPAD, RUŽIĆI

Pioniri:

A: HNK DRINOVCI, POKEMONI, AUTSAJDERI, PLAVI
B. NK GRUDE, KOČERIN 2, BUDERUS, FIFI I CVJETNO DRUŠTVO
C: NK ŠIROKI, GRAFIX, KOČERIN, DREAM TEAM
D: TIHALJINA, DRINOVCI, TOPNICI

Ponedjeljak

11. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

18.00

HNK DRINOVCI – POKEMONI

2.

18.30

HNK ŠIROKI – GRAFIX

3.

19.00

BEZIMENI – KASNIMO 5 MIN

4.

19.30

DRIM TIM – PLAVI

 

Utorak

12. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.30

NK GRUDE – BUDERUS

2.

18.00

TIHALJINA – TOPNICI

3.

18.30

DRIM TIM – FIFI CVJETNO DRUŠTVO

4.

19.00

DUŽICE (tići) – ŽUTA MINUTA (tići)

 

Srijeda

13. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.00

KOČERIN III – RUŽIĆI

2.

17.30

POKEMONI – AUTSAJDER

3.

18.00

KASNIMO 5 MIN – ŠIROKI BRIJEG

4.

18.30

DRINOVCI – TOPNICI

5.

19.30

DRINOVCI (tići) – GRUDE ZAPAD (tići)

 

Petak

15. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.30

KOČERIN III (tići) – GRUDE ZAPAD (tići)

2.

18.00

VIOLETA (tići) – CRVENI VRAGOVI (tići)

3.

18.30

DUŽICE (tići) – VIOLETA (tići)

4.

19.00

NK ŠIROKI – KOČERIN I

 

Subota

16. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.30

KOČERIN II – BUDERUS

2.

18.00

GRAFIX – KOČERIN I

3.

18.30

TIHALJINA – DRINOVCI

4.

19.00

BEZIMENI – ŠIROKI BRIJEG

 

Nedjelja

17. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.00

ŽUTA MINUTA (tići) – CRVENI VRAGOVI (tići)

2.

17.30

GRUDE ZAPAD (tići) – RUŽIĆI (tići)

3.

18.00

HNK DRINOVCI – AUTSAJDERI

4.

18.30

FIFI CVJETNO DRUŠTVO – PLAVI

5.

19.00

NK GRUDE – KOČERIN II

 

Utorak

19. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.30

DRINOVCI (tići) – RUŽIĆI (tići)

2.

18.00

ŽUTA MINUTA (tići) – VIOLETA (tići)

3.

18.30

ČETVRT FINALE – PIONIRI

4.

19.00

ČETVRT FINALE – PIONIRI

 

Srijeda

20. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

17.30

DUŽICE (tići) – CRVENI VRAGOVI (tići)

2.

18.00

DRINOVCI (tići) – KOČERIN III (tići)

3.

18.30

ČETVRT FINALE – PIONIRI

4.

19.00

ČETVRT FINALE – PIONIRI




11 komentara

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.