Ivandanski turnir 2012: Raspored i rezultati utakmica – SENIORI

Portal jabuka.tv je i ove godine jedan od medijskih pokrovitelja Ivandanskog malonogometnog turnira Ružići 2012. Ekipa portala potrudit će se da Vam svaki dan donosi svježe rezultate i raspored utakmica Ivandanskog turnira.

SKUPINE:
A: JOKS, AX SOLING, GRADAC
B: CAFFE RUDIĆ, AL-JOZIĆ, 4 ASA
C: DESETKA KOČERIN, HSP A.STARČEVIĆ, BILI BRIG
D: GRUDE CENTAR FRANCK, MULLER MARTINI, KOČERIN
E: TIHALJINA, FURIJA, YOUNG BOYS
F: ORLANDO, MAT TRANSPORT, DADO TRANSPORT
G: ĆOSO D.O.O, OBUĆA TIMS, BUMERANG
H: ŠIROKI BRIG, BLUEBERRY, TIM BENDEX ŠIPOVAČA

Petak

08. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

20.00

CAFFE RUDIĆ  –  AL-JOZIĆ

 3 – 0

2.

21.00

JOKS  –  AX-SOLLING

 2 – 0

3.

22.00

TIHALJINA – FURIJA

 7 – 1

 

Subota

09. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

20.00

ORLANDO – MAT TRANSPORT

 12 – 2

2.

21.00

CAFFE BLUEBERRI – ŠIROKI BRIG

 8 – 1

3.

22.00

MULLER MARTINI – KOČERIN

 3 – 0

 

Ponedjeljak

11. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

20.00

DESETKA KOČERIN – BILI BRIG

 5 – 5

2.

21.00

VETERANI:
SOVIĆI ”ŠIMIĆI” – MAT TRANSPORT

 3 – 0

3.

22.00

ĆOSO d.o.o. – OBUĆA ”TIMS”

 4 – 1

Utorak

12. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.30

AX-SOLLING – GRADAC

2.

20.30

FRANCK GRUDE CENTAR – KOČERIN

3.

21.30

VETERANI:
MESLIĐANI – SOVIĆI DONJI

4.

22.30

MAT TRANSPORT – DADO TRANSPORT

Srijeda

13. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.30

HSP-ANTE STARČEVIĆ – BILI BRIG

2.

20.30

VETERANI:

HDZ – MAT TRANSPORT

3.

21.30

CAFFE BLUEBERRI – TIM BENDEKS VOJNIĆI

4.

22.30

AL-JOZIĆ – 4 ASA

 

Četvrtak

14. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

21.00

VETERANI:
MESLIĐANI – SOVIĆI ”ŠIMIĆI”

2.

22.00

VETERANI:

HDZ – SOVIĆI DONJI

 

Petak

15. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.30

TIHALJINA – JOUNG BOYS

2.

20.30

CAFFE RUDIĆ – 4 ASA

3.

21.30

VETERANI:
SOVIĆI DONJI – MAT TRANSPORT

4.

22.30

OBUĆA ”TIMS” – BUMERANG

 

Subota

16. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.30

JOKS – GRADAC

2.

20.30

HSP-ANTE STARČEVIĆ – DESETKA KOČERIN

3.

21.30

VETERANI:
HDZ – MESLIĐANI

4.

22.30

EKIPA X – TIM BENDEKS VOJNIĆI

 

Nedjelja

17. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.30

ĆOSO d.o.o. – BUMERANG

2.

20.30

ORLANDO – DADO TRANSPORT

3.

21.30

FRANCK-GRUDE CENTAR – MULLER MARTINI

4.

22.30

FURIJA – JOUNG BOYS

 

Utorak

19. 06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.00

VETERANI:
SOVIĆI DONJI – MAT TRANSPORT

2.

20.00

VETERANI:
HDZ – SOVIĆI ”ŠIMIĆI”

3.

21.00

ČETVRT FINALE – SENIORI

4.

22.00

ČETVRT FINALE – SENIORI

 

Srijeda

20.06. 2012.

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

20.00

VETERANI:
MAT TRANSPORT – MESLIĐANI

2.

21.00

ČETVRT FINALE – SENIORI

 

Petak

22.06. 2012.

(polufinale)

Sati

Ekipe

Rezultat

1.

19.30

VETERANI:
SOVIĆI DONJI – SOVIĆI ”ŠIMIĆI”

2.

20.30

VETERANI:
MESLIĐANI – HDZ

 

 




3 komentara

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.