Ivan Cigić osvojio prvo mjesto na biciklističkom maratonu

U organizaciji biciklističkog kluba Mostar i Biciklističkog Saveza Bosne i Hercegovina u Parku prirode Blidinje održan je maraton XCM Herzegovina 2021.

Vozile su se dvije dužine, Veliki maraton od 72 km i Mali maraton 40 km.

Biciklistički klub Široki na Velikom maratonu nije imao predstavnika, ali se na Malom maratonu okitio s četiri medalje.

Ivan Cigić je potukao konkurenciju i prošao prvi kroz ciljnu ravninu uzevši prvo mjesto generalno na malom maratonu i prvo mjesto u kategoriji Master A.

Osim sjajnog Cigića, Širokobriježani su medalje zaradili i u drugim kategorijama. Tako je u kategoriji ‘Juniori’ drugo mjesto osvojio Ivan Soldo, u kategoriji Master B, prvo mjesto osvojio je Toni Odak, dok je u ‘Hobby 3’ drugo mjesto zauzeo Ivan Zovko.