Isfrustrirani Harden pogodio loptom sam sebe, protivnik ga gledao u čudu

Košarkaš Houstona James Harden na kraju prvog poluvremena utakmice protiv New Orleansa uspio je loptom udariti sam sebe nakon što u posljednjim sekundama nije napravio dobru situaciju za šut prema košu.

Naime, Harden je bio vidno razočaran što je upropastio zadnji napad Houstona u prvom poluvremenu, pa je tako isfrustriran bacio loptu od parket, a onda se odbila i pogodila ga direktno u bradu.

Njegov komičan potez iznenadio je košarkaša Pelicansa Josha Harta koji je s čuđenjem gledao u Hardena i nije mi bilo najjasnije zbog čega je ovaj košarkaš pogodio loptom sam sebe, piše Klix.ba.

Inače, susret između Rocketsa i Pelicansa završen je pobjedom Houstona rezultatom 126:123, a najbolji pojedinac meča bio je Russell Westbrook koji je ubacio 28 poena uz 13 asistencija i 10 skokova.