iForm Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao

iForm Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

REFERENT NABAVE I OTPREME ROBE SA INOZEMSTVOM

Opis radnog mjesta:

  • Fakturiranje i organizacija otpreme robe i kontakti s kupcima
  • Organizacija nabave robe i komunikacija s dobavljačima
  • Prijem i kontrola dokumentacije
  • Organizacija i koordiniranje prijevoza
  • Organizacija uvoznog i izvoznog carinjenja robe
  • Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuke kupcima
  • Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuka od dobavljača
  • Koordiniranje sa ostalim odjelima
  • Ostali povezani poslovi

Nudimo Vam:

  1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
  2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
  3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera ili SSS uz obavezno iskustvo na ovim poslovima
  • Komunikativnost, organizacijske sposobnosti, timski rad
  • Odlično poznavanje MS Office alata
  • Poznavanje engleskog (minimalno B2) – obavezno
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima će biti uvaženo kao prednost pri odabiru kandidata
  • Vozačka dozvola B kategorije

Lokacija: Široki Brijeg

Broj izvršitelja: 1

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected].

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati. Natječaj je otvoren do 30.11.2020. godine.

*PR članak