Ibra ponovno napravio šou: Zabio hat-trick za veliki preokret Galaxyja

Zlatan Ibrahimović napravio je šou u MLS-u postigavši tri pogotka u preokretu LA Galaxyja.

U noći s nedjelje na ponedjeljak odigrana je posljednja utakmica kola u američkoj MLS ligi i kako to često biva – šećer dolazi na kraju. U utakmici LA Galaxyja i Orlanda navijači su vidjeli sedam pogodaka, od kojih je tri u preokretu svoje momčadi postigao neuništivi Zlatan Ibrahimović.

Orlando je čak tri puta vodio na utakmici, 1:0, 2:1, 3:2, no Galaxy se svaki put vraćao i na kraju, zahvaljujući prije svega Ibrahimoviću, zasluženo slavio. Ibra šou počeo je u drugom poluvremenu kada je u 47. zabio glavom za 2:2, piše Gol.hr.

Na isti je način u 67. poravnao na 3:3, a onda je četiri minute kasnije gromovitim udarcem u donji desni kut vratara Edwardsa kreirao potpuni preokret momčadi iz Los Angelesa za osvajanje tri boda.

Bio je to 17. nastup Ibre u MLS-u, a s ova tri pogotka stigao je do brojke 15. Jedini bolji strijelac od njega je Atlantin Josef Martinez, koji je do sada postigao 24 pogotka.