Hrvat zabio pogodak gotovo sa sredine igrališta

Nekadašnji nogometaš Gorice, 23-godišnji Damjan Đoković u ponedjeljak je postigao pogodak gotovo sa sredine igrališta u prvenstvenoj domaćoj pobjedi svog Cluja protiv Navodarija (6:1).

Bila je to vrlo zanimljiva akcija u drugoj minuti susreta koju je pokrenuo upravo Đoković izvođenjem kornera s desne strane. U šansu je gurnuo svog suigrača Mafteija, koji se ‘proslavio’ promašajem s dva metra.

Lopta je u nastavku akcije stigla gotovo do sredine igrališta, odakle ju je Đoković uputio prema suparničkom golu. Lopta je jednom odskočila, prešla iznad iznenađenog vratara i završila u mreži.

Bio je to treći prvenstveni pogodak rođenog Zagrepčanina u 12. nastupu u dresu Cluja, u kojem Đoković igra na posudbi iz Bologne. Tom je klubu pristupio u lipnju iz Cesene, u kojoj je proveo protekle dvije sezone.