Hit-momčad Premierlige zaustavljena u Londonu: Ubojiti Mitrović ponovno zabio

U prvom dvoboju 6. kola engleskog nogometnog prvenstva Fulham i Watford odigrali su 1:1 na londonskom stadionu Craven Cottage.

Gosti su poveli u 2. minuti pogotkom Graya koji je iskoristio smušenost u obrani Fulhama.

Sve do 78. minute nije bilo novih pogodaka, da bi svojim petim golom u sezoni srbijanski reprezentativac Aleksandar Mitrović izjednačio i donio bod Fulhamu. Mitrović je nakon ove utakmice na diobi prvog mjesta ljestvice najboljih strijelaca Premierlige s Edenom Hazardom, kojeg u nedjelju čeka susret s West Hamom.

Watford, najveće iznenađenje Premierlige, je s 13 bodova na visokom četvrtom mjestu, a ispred su samo Chelsea (15), Liverpool (15) i Manchester City (13). Fulham se sa pet bodova nalazi na 15. mjestu.