Hercegovina u Grudama remizirala sa Željezničarom

Hercegovina i Željezničar odigrali su 2:2 u susretu 17. kola Premijer futsal lige BiH igranom u srijedu navečer u dvorani Bili Brig u Grudama.

Širokobriješku momčad u vodstvo je u 3. minuti doveo Zvonimir Ćavar, a Željezničar je izjednačio za deset minuta autogolom istog igrača.

Hercegovina je ovaj susret igrala u Grudama zbog odigravanja košarkaške utakmice na Pecari.

Tri minute prije kraja prvog poluvremena, Ivan Ivanković pogodio je za 2:1. U završnici susreta sarajevska momčad došla je do izjednačenja (2:2).

Hercegovina je trenutačno šesta na ljestvici s 23 boda dok Željezničar ima 22. U posljednjem kolu Hercegovina gostuje u Čitluku kod Brotnja dok Željezničar dočekuje Slobodu. Hercegovina bi pobjedom nad Brotnjom osigurala play-off.