Hajduk izgubio od Lokomotive, Livaja i Mikanović tragičari

Hajduk je u 27. kolu HNL-a izgubio od Lokomotive rezultatom 1:2 na Poljudu.

Kao što su najavljivali iz Hajduka, Lokomotiva je odmah od prve minute pokazala o kakvom ozbiljnom protivniku se radi.

Momčad Silvija Čabraje je nizala prilike već po otvaranju utakmice, a “nagradio” ih je Dino Mikanović, bek Hajduka koji je zaradio crveni karton (drugi žuti) već u 24. minuti.

Samo 2 minute kasnije stigla je kazna jer je Duje Čop asistirao za Mudražiju koji je zabio za vodstvo Lokomotive 0:1.

Sjajnih prilika je imala Lokomotiva do kraja poluvremena, ali nekoliko izglednih prilika nisu iskoristili.

Trener Hajduka, Mislav Karloglan, s dvije promjene je pokušao preokrenuti situaciju na terenu, a to je i uspio.

Tako je Hajduk u 55. minuti zaradio jedanaesterac. Izvođač je bio Livaja, ali je sjajni Čavlina pročitao Livajinu namjeru te zadržao Lokomotivu u vodstvu.

U 61. minuti stigla je nova kazna za Hajduk koji se nije oporavio od promašenog jedanaesterca. Sjajnim prvim dodirom Mudražija je izbacio 2 igrača Hajduka, a potom rutinski kroz noge zabio Lučiću za vodstvo Lokomotive nad Hajdukom 0:2.

U 96. minuti je na trenutak vratio nadu Livaja koji je golčinom smanjio rezultat na 1:2, a li za izjednačenje nije bilo vremena.

Ovim porazom Hajduk je ostao na 4 boda zaostatka od Rijeke koja drži prvo mjesto. Dinamo zaostaje za Hajdukom i Rijekom, ali s dvije utakmice manje.

Standings provided by Sofascore

36 komentara

• Kriv je gospodin Robert Mudražija i ja dekretom potvrđujem da zaboravi dolazak na moru u rejonu od Zadra do Ploča,da se ne bi proveo ko i gdin Bruno i gdin Strahonja,nema zajebancije kod nas hajdukovaca(drumskih razbojnika)kad god naš mali 🤭🤭hajdučić izgubi mi odmah nađemo krivca,kakav ruski KGB ili američka CIA🇻🇳🙋🙋

• Sudije krive, zamisli samo kako kradu hajduk..livaja iz cista mira ,ljut udara igraca lokosa pri proslavi gola i nedobiva crveni pa onda mora pucat penal i promasuje a da je dobio crveni neko drigi bi pucao penal i dao gol i jos kedan do kraja i pobjedili bi…zamisli sto nas kradu i to svaku tekmu ovako ima 20 godina. Stvarno au bezobrazni

• Pa jeli Strucno Vidjenje kazalo da je ovi Fudbal sto se igra u bh ligi nista,kakav se tek igra u Hrvatskoj.Varazdin pobjedi u Osijeku a Lokomotiva u Splitu.To je fudbal a Strucno Vidjenje je Strucno Vidjenje Zaista.

• Sve je to normalno.Samo kako da bobox,klerx,pikabo i sada najnoviji nick zott.Kako da on shvati da je to fudbal kad on uopce ne zna sta je fudbal.Svud u europi se igra fudbal pa cak i u ligi prvaka.Ove sezone je mozda red na psg da i oni dozive slast fudbala.Toliki novci ulozeni a nikako da njih red dodje.Nije ovo prognoza vec samo prijedlog.To je fudbal.U bh ligi je Sarajevo odmah u nastavku sezone prvo pocelo igrati fudbal.Onda za njim Velez.U hrvatskoj ligi se od samog pocetka sezone igra fudbal a da se igra nogomet Dinamo bi imao razliku od prvog pratitelja najmanje 10 bodova.Zato je u Dinamu trener taj koji je i u hajduku taj koji je.Zato sto su u klubovima znali da ce se igrati fudbal.Za one koji ne znaju.Dinamo je i kod Paoka igrao fudbal.Pametni me razume.Nema na cemu hvala vama

• Samo mi nije jasna ovako GLUPA publika.Podržava ovakav Hajduk.Ovo je bruka i sramota od kluba.Kada vidiš jednoga bahatog Livaju koji se pravi zvijezda a nije ni z od zvijezde.Oni ima dvadeset godina nisu u stanju osvojiti prvenstvo.Na što spade Hajduk da ga LOKOMOTIVA u Splitu pobijedi.Biti navijač Hajduka je PREVARA.

• Koja igracina krovinovic hahahahaha, ja mu nebi dao da igra za bh klub a kamoli za hajduk, glavni igrač sredine terene sasta se nije s loptom

• Hajduk moze bit prvak pod 1.smjena karoglana,2-livaja klup,3-kalinic -kalik muifi starteri,to jest sastav koji moze odigrat nesto Lucic,Sarlija,uremovic,muifi sigur kalik krovinovic pukstas brekalo kalinic sahiti

• Baš ih je Lokomotiva natamburala.
    Čitam na dalmatinskom portalu izjave ” experta za suđenje ” Tenžere. Pa šta čovik lupeta i izjavljuje, pa zato se ovi bijedni narkomani onako lože i ponašaju.
    Sudac je još samo treba dat karton Livaji za ono udaranje Mudražije i suđenje bi bilo savršeno.
    Stvarno ih je momak razmontira, a mogli su im jošpar komada utrpat.
    Da Bog da sve izgubili, nikad prvaci bit neće

• ciganin livaja udario muradziju zato sto je slavio pogodak a ni crvenog..sudija je opet ostetio hajduk jer nije dao crveni karton livaji a on promasio penal ..da je sudija dao crveni livaji on ne bi izvodio penal vec neko drugi a taj bi dao penal i hajduk bi do kraja okrenuo rezultat. Hns p.de.i n.g.met ste ..e.a.i.

• Jbt hajduk zadnji put prvak bio još dok se livaja prpa u przini hahahahaha, a evo sad već ostario udeblja se čekajući, i nikad ga dočekati neće

• Mentalni retardi tko je sada kriv, Mamić, Strahonja, Marić,vaši kustić,dalić koja deformacija mozgova i tako prenosite na mlade da u startu budu roboti ,a debeli,poglubi i bahati livaja za vas je bog,jadni ste da jadniji ne možete,Bog je jedan svih nas,pravedan

• Rodeni gubitnici prepanu se 1 mjesta, urlicu,nerealni,jadni,uvik netko drugi kriv,da im se ne nateze prvotiv svakoga bili bi prosjek 6 ovako ce zavrsit 3 i ispast i kupa dno dna kako netko moze navijat za njih nikome nije jasno Boze sacuvaj.

• Koji retard je ovaj Livaja lik zabije gol nije uopce provocira samo stisnuo šake i ovaj ga baca na pod..Naravno velika muškarčina koja nije u stanju niti vozački ispit položiti napada nekoga na Poljudu,obe zadnje utakmice je trebao dobiti kartone zbog bacanja igrača protivničkih..A glede kluba još jednom možete podignuti trofej fritula,toliko o vama ftitulaši..

• Hajduk je jadan a Dinamo još jadni jeli Dinamo dobio Hajduk ove godine..a i Lokomotiva je Nadigrala europski Dinamo zato ne bibičite..ima još igre..Hžv

• Ajmo svi na Rivu,proslava naslova prvaka počela a tek dva kola bila odigrana,a da nije presmiješno bilo bi prežalosno da ovakve izjave daje bivši *YU reprezentativac(Buljan)ali i to pokazuje koji su to RETARDI ,od bivših,sadašnjih igrača pa sve do navijača,uprave,članova kluba ali nikakvo čudo kad je koeficijent inteligencije debelo ispod ništice još kad se javi Kolumbo(karoglan) i kaže mi sve pobjeđujemo do kraja i slavimo naslov prvaka samo nije još veliki mag rekao čega naslov prvaka,možda po broju dosuđenih penala ili nedosuđenih crvenih kartona(PLIVAJI)😡😠🤯

• Nakon završetka sezone će se otkrit pravo stanje stvari sa financijama u Hajduku. Vidiće se velikiiiii minus, samo polako sve dolazi na naplatu, pa i ovaj bezobrazluk.