Hajduk i dalje bez pobjede u HNL-u: Jedan od najgorih prvenstvenih startova u povijesti

Nogometaši Hajduka još uvijek su bez pobjede u domaćem prvenstvu, nakon što su u subotu u 6. kolu Prve HNL kod Slaven Belupa odigrali 1-1 (1-1).

Domaćini su krenuli ambicioznije u susret i zasluženo su poveli u 17. minuti. Igrači Slaven Belupa odigrali su lijepu akciju i lopta je došla do Delića koji je sa deset metara iskosa snažno pucao na prvu stativu, a lopta je prošla vrataru Posavcu kroz noge.

Hajduk je poravnao u 33. minuti nakon kornera. Gyurcso je ubacio iz kuta, a Brazilac Jario glavom pogađa za 1-1.

Dvije najbolje prilike u drugom poluvremenu imao je Hajduk, u 72. minuti Gyurcso je sa sedam metara pogodio vratnicu, a u 75. je udarac Stanka Jurića s 18 metara obranio vratar Slavena.

Slaven, koji je također bez pobjede u novoj sezoni, ostao je na sedmom mjestu s 4 boda, a Hajduk je osmi, također s 4 boda.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Koprivnici pred 2.000 gledatelja, a sudio je Ivan Bebek iz Rijeke.

STRIJELCI: 1-0 Mateas Delić (17), 1-1 Jairo (33).