GOŠK-u puni plijen protiv Širokog Brijega, Zrinjski doživio novu blamažu

Završeno je sedam utakmica 26. kola nogometne Premijer lige BiH. GOŠK je u malom hercegovačkom derbiju protiv Širokog Brijega ostvario veoma važnu pobjedu u borbi za ostanak, dok je još jedan ‘davljenik’ Travnik slavio uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Trebinju. Dvije vodeće momčadi, Željezničar i Sarajevo, su također ostvarile pobjede.

GOŠK je pred svojim navijačima na Podavali svladao Široki Brijeg sa 3:2. Domaći su došli u vodstvu u 37. minuti kada je iz slobodnjaka pogodio Bekić. Već na samome otvaranju drugog dijela gosti su izjednačili s bijele točke. Siguran realizator bio je Vedran Ješe. Ipak, na krilima Ivišića domaći dolaze do velike pobjede. Spomenuti igrač je u dva navrata pogodio mrežu Širokog Brijega. Najprije u 67. minuti, zatim u 75. minuti. Konačnih 3:2 postavio je Barišić u 84. minuti susreta.

Mostarski Zrinjski je nastavio sa lošim igrama u prvenstvu BiH. Premda su poveli preko Crnova u 18. minuti, ponovno su doživjeli debakl. Pogotcima Handžića u 35. minuti, Milurinovića u 52. minuti, Mikića u 81. minuti i Rastoke u 85. minuti Rudar je slavio uvjerljivu pobjedu (4:1).