GOŠK očitao lekciju Hajduku

Ipak će se dogoditi susret Zrinjskoga i Hajduka na turniru u Gabeli, međutim Mostarci i Splićani neće igrati u planiranom finalu nego u utakmici za 3. mjesto ovogodišnjeg izdanja Memorijala “Andrija Anković”, a koja je na programu sutra od 13 sati.

Naime, u finalu će od 15 sati igrati domaći GOŠK i Sutjeska iz Nikšića. Nakon što su Crnogorci šokirali “Plemiće” GOŠK je očitao lekciju “Majstorima s mora” svladavši ih 2:1.

Vodeći gol za “Lavove” zabio je u 76. minuti dragulj mostarskoga kluba na posudbi u GOŠK-u, Nardin Mulahujenović, a nedugo nakon toga u 80. minuti prednost domaćih udvostručio je Branimir Odak. Prethodno je Stipica odbio loptu nakon Mišićevog pokušaja iz slobodnjaka, ali na pravom mjestu je bio Odak i zabio gol za 2:0.

Počasni zgoditak za Splićane dogodio se u 89. minuti kada je Gyurco lobovao vratara domaćih i smanjio na krajnjih 2:1.