Golman primio pogodak kroz noge nakon šuta s centra

Nogometaši Brentforda pobijedili su Hull City u 30. kolu engleskog Championshipa u gostima rezultatom 5:1, a vijest o pogotku poražene ekipe obišla je čitav svijet.

Brentford je poveo nakon 20 minuta rezultatom 2:0, a potom je u 29. minuti domaćin postigao rijetko viđen pogodak.

Stoper Hulla Ryan Tafazolli je imao loptu na centru i poslao je neprecizno prema svojim napadačima, prenosi Klix.ba. Golman Brentforda David Raya je pokušao zaustaviti u kaznenom prostoru, no ona mu je prošla kroz noge i završila u mreži za 1:2.

Gosti iz Brentforda su u drugom poluvremenu postigli još tri pogotka za konačnih 5:1.